Компанијата Култура - Changzhou longxin Машини Co, Ltd

компанијата култура

Во согласност принцип : Квалитетот на прво место, одлична услуга, задоволството на клиентите
на клиентите најголема, одлична услуга  
换 3_ 副本
Секој вработен на Longxin лекување на клиентите со сериозен и одговорен однос, да се почитуваат на услугата концептот на "преземање на клиентите 
како центар и преземање на побарувачката како водич ", со почеток од побарувачката на клиентите, надминувајќи надеж на купувачи, и, конечно, 
задоволството на клиентите. Нека секој клиент се чувствува нашата искреност од пред-продажба на по-продажба. 
Професионален тим, фокусирајќи се на мелење технологија
SG) KY`ZU0 @ (MSX} {TFNG8QA
Longxin има историја на повеќе од 20 години. Во овие 20 години, ние се фокусира на една работа дека за производство на првата класа мелење
опрема. Под раководство на врвот производство и R & D инженери, имаме формира професионална производство и развој 
тим, да се постават на цврста основа за раст на нашата мелење бизнис.
Бескрајни иновации, се задржи качување
4KT5E9OH012J0M ~ М6 {$] 4SY
Longxin поседува различни почесен статус, вклучувајќи висока технологија претпријатие, националните посебни ultrafine прав технологија reserching центар, подготовка материјал микро-нано инженеринг и insudtrialized сајт тестирање. Преку нашата континуирано подобрување и иновации, Longxin е призната од страна на нашите клиенти и доби висока репутација. Ние ќе продолжиме да ја градиме нашиот бренд и да ги прошират нашите иновации.
 

WhatsApp Online Chat !