Чоколадо, кикирики, ореви, Камелија семе, гиар џвакање линија - Changzhou longxin Машини Co, Ltd

Чоколадо, кикирики, ореви, Камелија семе, гиар џвакање линија

Чоколадо, кикирики, ореви, Камелија семе, гиар џвакање линија

T61

                                 Графичко претставување на целата линија на производи

t62

                                 Главната опремата во оваа линија на производи

                                 FYS серија хидраулични пет ролери мелница е прилагодено дизајн главно за прехранбената индустрија. Тоа е одличен conching, растурање, мелење

                                 опрема. мелница пет ролери се уште користат Longxin високи перформанси подвижна ролери технологија.

                                TYS хидраулични два ролери мелница машина е, исто така, голем изум. Тоа се користи нашироко во чоколадо, храна, био-хемиска индустрија.

                                 Таа има многу големи излез, обично соработуваат со FYS пет ролери мелница.

                                YSH три ролери мелница има дистрибуција триаголник ролери. Ако материјалот пад од пред јаз, ќе дојде до задниот јазот прави за мелење и растурање.

                                 Тип на прав материјал, ова е многу добар избор.

aa777777777

t66图片 67


WhatsApp Online Chat !