TYS Серија Хидраулични Две ролери мелница

TYS Серија Хидраулични Две ролери мелница


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 100 парчиња месечно
 • Порт: Changzhou
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед

  TYS серија два ролери мелница е дизајнирана специјално за растурање груб материјал и прилагодување на материјал за следната постапка. Тоа е широко се користи за растурање и пред растурање на сите видови надвор материјали како што се храна нешта, чоколадо, сапун и фармацевтски, итн

  fregrhtr (3)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !