WSK серија висок вискозитет Тенок Разновидни мушка Мил

WSK серија висок вискозитет Тенок Разновидни мушка Мил


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 100 парчиња месечно
 • Порт: Changzhou
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики 

  ● Силен флексибилност, лесно ракување, Сименс Саладин се користи за контрола, аналогно на цртање и екран на допир се достапни.
  ● Конусни мелење и мешање резервоарот обезбедува најдобрите мелење ефект.
  ● само-чистење, висока прецизност одвојување прстен и мелење медиуми со 0.8 ~ 2.5мм се прифатливи.
  ● мал простор преработка и мелење затворени обезбеди најмалку загадувањето.
  ● Мелење област направени од специјални анти-носат легура материјал гарантира долг живот.
  ● Сите увезени висока прецизност лежишта и двојно дејство механички запечатување обезбеди животен век и стабилноста на опрема.
  ● внатрешна циркулира ладење / греење интегриран систем костуми осетлив на температура материјали.

  1Y6AUP (0LM16LH% 15`I {C6B

  63IB {JDI`BQ_9W3OIDS0G8S
  апликации 
  Таа се применува за Offest печатење со мастило, екран печатење со мастило, мастило кондензирана, ултра-виолетова печатење со мастило, gravure печатење со мастило, гумени gravure печатење со мастило, вода-сноси печатење мастила, бои, итн

  DA% HSAGJGTOPU9 $ WCPOKJ @ H

  20161125185720_6362


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !