YSP / YSH Серија Хидраулични Три ролери мелница

YSP / YSH Серија Хидраулични Три ролери мелница


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 100 парчиња месечно
 • Порт: Changzhou
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед

  Longxin рамен хидраулични три ролери мелница серија користат специјални одделение од легиран челик, кој би можел да достигне неверојатна цврстина. Оваа серија ќе ги користат пропорционална вентил прилагодување притисок ролери и празнина, со што целата машина ќе биде постабилна и имаат подолг живот. Оваа машина може да биде Саладин автоматска контрола.

  jjuho

  апликации

  Таа е широко се користат во сите видови на масло, електронски паста, растителни џвакање, сапун, итн И YSH три ролери мелница специјализирана за мелење и растурање тип прав материјал како кикирики, гиар џвакање, итн

  fsefsef (5)fsefsef (6)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !