Rreth Nesh - Changzhou Longxin Machinery Co, Ltd

Rreth nesh

Profili i kompanisë

LONGXIN (CHANGZHOU) SMART EQUIPMENTS CO., LTD.

Prezantimi i shkurtër i kompanisë

Changzhou Longxin Machinery Co, Ltd, është themeluar në vitin 2001 me 30 milionë fond regjistruar. Selinë e vendosur në zonën veri zhvillimit të Hengshanqiao qytetit në periferi lindore të qytetit Changzhou, ai është i afërt me kalimin e Pekin-Shanghai hekurudhore me shpejtësi të lartë, Shanghai-Nanjing me shpejtësi të lartë hekurudhore dhe Shanghai-Chengdu autostradë. Longxin është një prodhues i specializuar i pajisjeve kimike makineri me sipërfaqe të përgjithshme rreth 13.600 metra katrore.

11111111

Longxin integron kërkimin teknike, zhvillimin dhe prodhimin, me përvojë më shumë se 20 vjet 'e prodhimit profesionale. Fabrika jonë kryesisht prodhon "Longxin" & "Huabao" makina të markave të manual mulli tre roll, hidraulike mulli tre roll, kompjuteri CNC tre mulli roll, mulli bead, mulli nano qeramike rërë, mikser planetare etj Ne gjithashtu design, integrimin, instaluar dhe rregulluar gjithë plotë linjë produktesh të lidhura në bazë të kërkesës së klientit me pajisjet tona. Makinat tona janë përdorur gjerësisht në bojë, Veshje, paste elektronike, pesticideve, bateri pushtet, materiale nano, kimike e përditshme, plastike lëkurë, laps, ushqim, bojë, gome silikoni, dhe çamçakëz guar etj

dsfsefef-1

Kompania jonë i cili ndan teknologji të përparuar botëror i rëndë dhe teknologji shpërndarja me ju zotëron një profesionist R & D ekip dhe është gjithmonë lider i inovacionit dhe revolucionit në këtë industri. Ne të marrë më shumë se 20 artikuj e certifikatave të patentës, duke përfshirë edhe 5 pikat e patentave ftesë. Ne mund të sigurojmë linjë profesionale kuvendit në bazë të kërkesave të klientëve të prodhimit. Prodhimet tona janë të eksportohen në Shtetet e Bashkuara, Brazil, Indi, Rusi, Japoni, Kore, Singapor, Azinë Juglindore dhe vendet dhe rajonet e tjera, dhe të gëzojnë reputacion të lartë nga të gjitha sferat e jetës.

IMAGsd1119

Changzhou Longxin Machinery Co, Ltd zotëron statusin ndryshme nderi, duke përfshirë ndërmarrje të teknologjisë së lartë, kombëtar special ultra-gjobë pluhur teknologjisë qendër kërkime, mikro-nano materiale Përgatitja faqe engineered dhe industrializuara testimit, dhe njësi nënkryetar i Shoqatës ink kineze. Makinat Longxin janë me çertifikatat e TUV, BV, CE dhe ISO09001: 2018.

Parimi ynë në përputhje është "Cilësia e parë, shërbimi i shkëlqyer, kënaqësinë e konsumatorëve". Sinqerisht miq të mirëpritur si në shtëpi dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne dhe për të krijuar një të ardhme të ndritshme të industrisë kimike së bashku!

 

histori

1998

Përvetësimi i suksesshëm i ndërmarrjeve shtetërore.

2001

kapitali Rritja dhe Longxin Machinery Co, Ltd, u themelua.

2003

Longxin Hidraulike Tre Mill rul është zhvilluar.

2004

Longxin CNC Tre Roller Mill dhe Bead Mill janë zhvilluar.

2008

Longxin Lartë Viskoziteti Bead Mill është zhvilluar.

2010

Longxin u zgjodh si njësi nënkryetar i Shoqatës kineze Ink.

2011

Longxin Bead Mill mori një numër të patentave kombëtare.

2012

Vlera vjetore e prodhimit mbi 60 milion dhe makineri Silicone degë u krijua.

2013

Longxin ishte i autorizuar që të jetë qendra Kombëtare e veçantë pluhur teknologji Ultra-fine kërkimeve.

2016

Longxin ishte i autorizuar të jenë sipërmarrje të teknologjisë së lartë.

2018

Longxin vazhdojë të shkojë përpara, duke arritur arritje të madhe në të ardhmen.

 

Company Kultura

Parimi i qëndrueshëm: Cilësia e parë, shërbimi i shkëlqyer, Kënaqshmëria Customer

më i larti Customer, shërbim i shkëlqyer  

Çdo punonjës i Longxin trajtojë klientit me qëndrim serioz dhe të përgjegjshëm, respektimi i konceptit të shërbimit të "marrjes së klientit si qendër dhe marrjen e kërkesës si udhëzues", duke filluar nga kërkesa e klientit, duke tejkaluar shpresën e konsumatorit, dhe më në fund kënaqësinë e konsumatorit . Le të çdo klient ndjenja sinqeritetin tonë nga para-shitjes për të pas-shitjes.

Ekipi profesional, Duke u ndalur në bluarje Teknologjisë

Longxin ka një histori prej më shumë se 20 vjet. Në këtë 20 vjet, ne kemi qenë duke u përqëndruar në një gjë që prodhimin e klasit të parë të pajisjeve rëndë. Nën udhëheqjen e prodhimit të lartë dhe R & D inxhinierë, ne kemi formuar një prodhimit dhe ekipi i zhvillimit profesional, shtrimin e një themel të fortë për rritjen e biznesit tonë rëndë.

Innovation Endless, mbajë ngjitje

Longxin zotëron statusin ndryshme nderi, duke përfshirë ndërmarrje të teknologjisë së lartë, kombëtar special ultra-gjobë pluhur teknologjisë qendër kërkime, përgatitjen materiale mikro-nano engineered dhe industrializuara faqe testimit. Nëpërmjet përmirësimit tonë të vazhdueshëm dhe inovacionit, Longxin ka qenë e njohur nga klientët tanë dhe të fituar reputacion të lartë. Ne do të vazhdojmë të ndërtojmë markë tonë dhe për të zgjeruar risi tonë.


WhatsApp Online Chat !