Cosmetic - Changzhou longxin Machinery Co., Ltd

Kozmetike

Kozmetikë referohen produkteve gjobë kimike të shpërndara në çdo pjesë të trupit si lëkura, flokët, cik dhe kështu me radhë përmes daubing, spërkatje ose metoda të tjera me qëllim të pastrimit, mirëmbajtjen, grooming, dekoruar dhe ndryshon pamjen, ose korrigjimi era e Trupi i njeriut.  

Kozmetikë prodhimit kanë kërkesa të rrepta në aspektet e ndotjes metalike, mikroorganizmit dhe kështu me radhë. Longxin ka ofruar makinë saktë për disa prodhimin kozmetike të tilla si OSM, Tani dhe kështu me radhë.

 fsef15

Rekomandoni pajisje për kozmetikë prodhimit: ES / DS hollë saktë tre mulli rul, DYS seri hidraulike mulli tre rul, WSP Series Fast Flow Bead Mill, WST seri turbo mulli nano rërë

 

 


Hetim Për çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Contact Us

  • LONGXIN (CHANGZHOU) SMART EQUIPMENTS CO., LTD
  • Telefon: + 86-15061651688
  • Telefon: + 86-18248826257
  • Phone: +86 18816275366
  • E-mail: lisa@hbhj.com
  • E-mail: jane@hbhj.com
  • Fax: + 86-519-88608716
WhatsApp Online Chat !