Silicone gome - Changzhou longxin Machinery Co., Ltd

Silicone gome

Silikoni gomës është një gome zinxhir kryesor i të cilit është i përbërë nga silikon dhe oksigjenit atome alternuar, dhe ka zakonisht dy grupe organike të lidhura me atomet e silikonit. Ajo ka rezistencë të mirë temperaturë të ulët dhe ende mund të punojnë në -55 ℃.

Ka shumë mënyra për klasifikimin gome silikoni. Sipas formës para shërimin, ajo mund të ndahet në temperaturë dhome gome vulcanized silikoni, temperaturë të lartë gome silikoni vulcanized. Sipas monomer përdorur, ajo mund te ndahet ne methyl vinyl gome silikoni, metil fenil vinyl gome silikoni, fluorosilicone, gome nitrile silikoni etj. Dhe sipas dallimeve në performancën dhe përdorimin, ajo mund të ndahet në llojin e përgjithshme, lloji temperatura super të ulët rezistent, tipi temperaturë super të lartë rezistente, tipit të lartë forca, llojin rezistente naftës, lloji mjekësore dhe kështu me radhë.

 sfefe

Rekomandoni pajisje për kozmetikë prodhimit: LXQLF Series Multi-funksion Triple Heshta Mixer, LXQLFQ Seria Enhanced Multi-funksion Triple Heshta Mixer, LXXJB seri mikser planetare, LXDLH Series pushtet planetare mikser, 


Hetim Për çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Contact Us

  • LONGXIN (CHANGZHOU) SMART EQUIPMENTS CO., LTD
  • Telefon: + 86-15061651688
  • Telefon: + 86-18248826257
  • Phone: +86 18816275366
  • E-mail: lisa@hbhj.com
  • E-mail: jane@hbhj.com
  • Fax: + 86-519-88608716
WhatsApp Online Chat !