Profili i Kompanisë - Changzhou longxin Machinery Co., Ltd

Profili i kompanisë

LONGXIN (CHANGZHOU) SMART EQUIPMENTS CO., LTD.

Prezantimi i shkurtër i kompanisë
Changzhou Longxin Machinery Co, Ltd, është themeluar në vitin 2001 me 30 milionë fond regjistruar. Selinë e vendosur në zonën veri zhvillimit të Hengshanqiao qytetit në periferi lindore të qytetit Changzhou, ai është i afërt me kalimin e Pekin-Shanghai hekurudhore me shpejtësi të lartë, Shanghai-Nanjing me shpejtësi të lartë hekurudhore dhe Shanghai-Chengdu autostradë. Longxin është një prodhues i specializuar i pajisjeve kimike makineri me sipërfaqe të përgjithshme rreth 13.600 metra katrore.
Longxin integron kërkimin teknike, zhvillimin dhe prodhimin, me përvojë më shumë se 20 vjet 'e prodhimit profesionale. Fabrika jonë kryesisht prodhon "Longxin" & "Huabao" makina të markave të manual mulli tre roll, hidraulike mulli tre roll, kompjuteri CNC tre mulli roll, mulli bead, mulli nano qeramike rërë, mikser planetare etj Ne gjithashtu design, integrimin, instaluar dhe rregulluar gjithë plotë linjë produktesh të lidhura në bazë të kërkesës së klientit me pajisjet tona. Makinat tona janë përdorur gjerësisht në bojë, Veshje, paste elektronike, pesticideve, bateri pushtet, materiale nano, kimike e përditshme, plastike lëkurë, laps, ushqim, bojë, gome silikoni, dhe çamçakëz guar etj

dfdvdsvxvd1
Kompania jonë i cili ndan teknologji të përparuar botëror i rëndë dhe teknologji shpërndarja me ju zotëron një profesionist R & D ekip dhe është gjithmonë lider i inovacionit dhe revolucionit në këtë industri. Ne të marrë më shumë se 20 artikuj e certifikatave të patentës, duke përfshirë edhe 5 pikat e patentave ftesë. Ne mund të sigurojmë linjë profesionale kuvendit në bazë të kërkesave të klientëve të prodhimit. Prodhimet tona janë të eksportohen në Shtetet e Bashkuara, Brazil, Indi, Rusi, Japoni, Kore, Singapor, Azinë Juglindore dhe vendet dhe rajonet e tjera, dhe të gëzojnë reputacion të lartë nga të gjitha sferat e jetës.
Changzhou Longxin Machinery Co, Ltd zotëron statusin ndryshme nderi, duke përfshirë ndërmarrje të teknologjisë së lartë, kombëtar special ultra-gjobë pluhur teknologjisë qendër kërkime, mikro-nano materiale Përgatitja faqe engineered dhe industrializuara testimit, dhe njësi nënkryetar i Shoqatës ink kineze. Makinat Longxin janë me çertifikatat e TUV, BV, CE dhe ISO09001: 2018.
Parimi ynë në përputhje është "Cilësia e parë, shërbimi i shkëlqyer, kënaqësinë e konsumatorëve". Sinqerisht miq të mirëpritur si në shtëpi dhe jashtë vendit që të bashkëpunojnë me ne dhe për të krijuar një të ardhme të ndritshme të industrisë kimike së bashku!

 


WhatsApp Online Chat !