ES Superfine Precise Mill Three Roller

ES Superfine Precise Mill Three Roller


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  seri Longxin tejet të shquar janë performancë të lartë mulli tre rul, i cili krijoi për hiper saktë, të ngushtë shpërndarjes së madhësisë së grimcave. Ajo ka një riprodhueshmërisë pashembullt në nano rëndë, e cila është zgjidhja më e mirë për Nano materiale të reja, paste Metal, slurry qeramike, slurry elektronike, kozmetikë.

   wegef (2) wegef (1)

  karakter 
  Mënyra ● Gap tregon vlerën gap distancë të përcaktuar nga përdoruesi dhe vlerat aktuale stresit. (Unit: mikron dhe Newton / mm)

  ● Mënyra pastër dhe funksionin e kundërt të garantuar sigurinë e operimit.

  ● shpejtësi Roller dhe distanca mund të vendosen si një parametër (nën çdo mënyrë), deri në 3000 të dhënat e grupeve.

  ● kontrolli Siemens PLC sjell operacion i lehtë dhe vizuale.

   wegef (3)

  Aplikacion
  Ajo është përdorur gjerësisht në CNT, vlerë të lartë paste metalike, materiale të reja qeramike, Elektronikë përçueshëm paste, kozmetike, pigment, dhe në formë diellore, etj

  wegef (3)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !