LXXJB Series Planetary Mixer

LXXJB Series Planetary Mixer


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Longxin miksera planetare blades rrotullohen në të njëjtën lëvizje revolucion kohë të bëjë, kështu që materiali do të ketë lëvizje komplekse. Ata janë përdorur gjerësisht në viskozitetit të lartë, tip krem ​​përzierjen materiale, vulcanization, shpërndarë, përpunimin polimerizim. miksera tona kanë performancë të lartë dhe shkarkimi lehtë pa përzierjen spot verbër.

  Planetary mikser kazan mbuluar mund të jetë hidraulike hiqet, trupi kazan mund të lëvizin lirshëm dhe operacioni është shumë i përshtatshëm. Për më tepër, agjitator dhe kruese mund të ndahen plotësisht nga trupi ibrik me trare në rritje, në mënyrë që ajo është e lehtë për të pastruar. Makine është i përshtatshëm për përzierjen, reaksionin, shpërndarjen, shpërndarjen, kalitje dhe proceset e tjera të multi-komponent ngurta-solid, solid-lëngshme, të lëngshme të lëngshme nevojshme nga industri të tilla si kimike, industrisë së lehtë, ushqim, bateri, farmaceutike, e ndërtimit , pesticideve, etj

  formë agjitator, sipas kërkesave materiale mund të jetë multi-layer lloj blade, lloji kornizë, tip flutur, lloji shtytës, etj

  Aplikimet
  Kjo seri mikser planetare është përdorur gjerësisht në industri: sealant silikoni, sealant PU, sealant makineri, silikoni lëngshme, RTV, sealant elektronike, bojë, pigment, bojë, paste elektronike, rrëshirë, plastike, paste dhëmb, STC. Varg Viskoziteti nga 10000 ~ 8000000cps.

  20161125181543_7768


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !