Chocolate, badiava, arre, fara camellia, Guar linjë produkt çamçakëz - Changzhou longxin Machinery Co., Ltd

Chocolate, badiava, arre, fara camellia, linjë çamçakëz guar produkt

Chocolate, badiava, arre, fara camellia, linjë çamçakëz guar produkt

t61

                                 Përfaqësimi grafike e linjës tërë produktit

t62

                                 Pajisjet kryesore në këtë produkt linjë

                                 FYS Series Hidraulike mulli rul pesë është përshtatur dizajnit kryesisht për industrinë ushqimore. Kjo është një conching shkëlqyer, shpërndarë, bluarje

                                 pajisjeve. Mulli rul pesë ende përdorin performancë Longxin Lartë Teknologjia rul lundrues.

                                Tys hidraulike dy rul mulli makinë është gjithashtu një zbulim i madh. Ajo përdoret gjerësisht në industrinë e çokollatë, ushqim, bio-kimike.

                                 Ajo ka një prodhim shumë të madh, zakonisht bashkëpunojnë me FYS pesë mulli rul.

                                YSH mulli tre rul ka një shpërndarje trekëndësh rul. Nëse rënie materiale nga boshllëk e parë, atë të vijë të hendekut pasme bërë rëndë dhe shpërndarë.

                                 Për materiale tipit pluhur, kjo është një zgjedhje shumë e mirë.

aa777777777

t66图片 67


WhatsApp Online Chat !