Tys Series Hidraulike Dy Roller Mill

Tys Series Hidraulike Dy Roller Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  seri Tys dy mulli rul është projektuar posaçërisht për të shpërndarë materiale përafërt dhe përshtatur materiale për procedurë tjetër. Ajo është përdorur gjerësisht për shpërndarjen dhe para-shpërndarë të gjitha llojet off materiale të tilla si sende ushqimore, çokollatë, sapun dhe farmaceutike, etj

  fregrhtr (3)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !