WSD Series Fast Flow Sand Mill

WSD Series Fast Flow Sand Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  strukturë disperser turbo

  WSD rrjedhë e madhe mulli rërë lloj i ri përshtat hendek re diversitetit dhe disk rërë për të arritur shumë më e lartë efikas teknologji lagësht rëndë. High-efikas diversion-llogore disk rëndë dhe super-big turbine centrifugale rrjedha mund të shpërndahen në rëndë dhomë mundësisht. wheel centrifugale është projektuar posaçërisht, sipas lartë e linjës me shpejtësi, duke miratuar parimin centrifugale, timon centrifugale mund të hedhin rëndë grimcave të mesme dhe të mëdha në pjesën e jashtme të filtrit. Kjo do të sigurojë më shumë jetën e punës e filtrit dhe të bëjë grimcat më të mëdha material të grinded në dhomën në mënyrë të përsëritur. Kjo teknologji zgjidh problemin se filtri është e mbyllën me lehtësi. Miraton stil centrifugale-wheel filtër për të rritur normën e rrjedhës dhe për ta ndarë rëndë sigurinë e mesme, në qoftë se për të madhe sistemit të ndarjes rrjedhë, ajo mund të punojnë në efikasitet shumë më të lartë.

  ● Disk i ullukëve centrifugale  

  ● projektuar posaçërisht timon centrifugale  

  ● dizajnuar special zonë e madhe e rrjetë ekran

  $} {NWW17TR_6H IO8AFT @ DIK

  Features

  ● Eliminimi forcë pavlefshme radiale e zgavër të
  ● Të gjitha materialet e rëndë dhomë është e zëvendësueshme
  ● Të gjitha pjesët e lehtë të dëmtuara mund të zëvendësohen në mënyrë individuale
  ● disk Speciale dhe bosht me fut
  ● ekran Speciale centrifugale tipit

  Aplikimet

  Kjo është e aplikueshme për bojë automobilave, bojë steelroll, korrozioni-provë bojë, bojë dru, shtypjen ekran bojë, bojë Gravure, pigment tekstile, pluhur TiO₂, farmaci, etj Pestide

    CU8X $% ~ Z`H5K %% K (BV @ 7R] B20161125185247_4018


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !