WSK Series High-viskozitetit Superfine gjithanshëm Bead Mill

WSK Series High-viskozitetit Superfine gjithanshëm Bead Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features 

  ● shkathtësi fortë, operacion i lehtë, Siemens PLC është përdorur për kontrollin, vizatim analoge dhe ekran touch janë në dispozicion.
  ● konike rëndë dhe përzierjen tank ofron më të mirë efektin e rëndë.
  ● vetë-pastrimi, precision të lartë unazë ndarëse dhe të rëndë media me 0.8 ~ 2.5mm janë të pranueshme.
  ● zonë të vogël të përpunimit dhe të mbyllur rëndë të siguruar pak ndotje.
  ● Sipërfaqja bluarje bërë nga materiale të veçanta anti-veshur aliazh siguron jetë të gjatë shërbimi.
  ● Të gjitha kushineta importuara lartë saktësi dhe double-vepruar nënshkrimin mekanike të siguruar jetën shërbimit dhe stabilitetin e pajisjeve.
  ● brendshëm qarkulluar ftohje ngrohjes integruar të para / të sistemit copë kostumi temperatura të ndjeshme.

  1Y6AUP (0LM16LH% 15`I {C6B

  63IB {JDI`BQ_9W3OIDS0G8S
  Aplikimet 
  Ai është i zbatueshëm për boje shtypi offest, ekran shtypjen bojë, ngjyrë kondensuar, shtypje ultra-violet bojë, ngjyrë gravure printing, gravure gome shtypjen bojë, ujë-përballohen shtypjen-ngjyrë, ngjyra, etj

  DA% HSAGJGTOPU9 $ WCPOKJ @ H

  20161125185720_6362


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !