WSP Series Fast Flow Nano Bead Mill

WSP Series Fast Flow Nano Bead Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  parimi i punës 

  Materialet janë ushqyer nga gji maja e deri në dhomën e rëndë me të ushqyerit e pompë dhe të shpërndahen në mënyrë të barabartë me rrotullimin e rotorit, punimet vorbull aktuale mbi materialet për plotësisht para-shpërndarje nën veprimin e forcës centrifugale të rotorit dhe statorit. Rotor dhe stator të ketë ndikim të fortë në mediat rëndë dhe ndërkohë rëndë punën e mediave në materialet. Materialet qëndrojnë në dhomën e rëndë pas kohe të caktuar rëndë, duke rezultuar në një shumë të ngushtë shpërndarjes së madhësisë së grimcave. Për shkak të densitetit të ndryshme, bluarje kthimin e medias në dhomën e rëndë nën efektin e presionit të ushqyerit pompë dhe forcës centrifugale, ndërsa materialet rrjedhin nëpërmjet ndarës ekran në drejtim të kundërt të forcës centrifugale, kjo është një ri-qarkullimi.

  strukturë

  Të veçanta të projektimit struktura rotor, dy ngjyrë kafe e kuqërreme, madhësia dhe pozita instalimit janë të dizajnuara në bazë të mekanikën fluide vorbull për të arritur raportin maksimal të rëndë energji dhe për të përmirësuar efikasitetin e rëndë, të cilat e bëjnë materialin arrijë të nano-metër. Pastërtia mund të jetë më pak se 50nm testuar nga Malvern.

  QQ 图片 20151108180501

  WSP60
  Ajo është përdorur gjerësisht në Nano Re materiale
  ● Battery Industria: materiale katodë të baterive të fosfat hekuri litium
  ● Digital Materialet tuberkuloz: digital printing ink jet
  ● Material qeramike: oksid aluminit, zirconia, karabit silic
  ● mineral pigmenteve: pigment titan, karbonat kalciumi, oksid ferric
  ● Materialet rralla-tokë: oksid itrium, oksid indium, oksid cerium, etj
  ● Cosmetics: pluhur perla
  ● Pharmaceutical Përgatitja

  {69A) K7E [19 { `W_HW05R ~ TM

  _U1L7TL3ER`HUXWZ% J6C4A1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !