YSP / YSH Series Hidraulike Three Roller Mill

YSP / YSH Series Hidraulike Three Roller Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Longxin sheshtë hidraulike tre seri mulli rul përdorin klasa të veçanta aliazh çeliku, e cila mund të arrijë ngurtësinë pabesueshme. Kjo seri do të përdorë valvul proporcionale përshtatur presionit rul & boshllëk, duke e tërë makinë do të jetë më e qëndrueshme dhe të kenë jetë më të gjatë. Kjo makinë mund të jetë e kontrollit PLC automatike.

  jjuho

  Aplikimet

  Ajo është përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e vajit, paste elektronike, gomë bimore, sapun, etj dhe YSH tre mulli rul specializuar në bluarje dhe shpërndarë llojin pluhur materiale si badiava, çamçakëz guar, etj

  fsefsef (5)fsefsef (6)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !