YS / Yss Series Hidraulike Three Roller Mill

YS / Yss Series Hidraulike Three Roller Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  YS / Yss seri tre fabrikë rul i kontrolluar nga presioni hidraulik nga pompë me dy-shtytës. Puna themelore e makinës të tilla si të ushqyerit, shkarkimi dhe madhësia e materialit është e kontrolluar nga presioni hidraulik. Ajo përmban përmbajtje të lartë automatizimi, i përshtatshëm për të vepruar dhe të sigurt në përdorim. Për shkak se sistemi hidraulik përshtat strukturën e tipit pjatë, marrëveshja e tij është më e arsyeshme. Rul është hedhur nga aliazh të veçantë, forca e tij është e lartë dhe sipërfaqja e saj ka fortësi të lartë dhe veshin pronën rezistencës. Kjo është një pajisje ideale për të bluaj paste materiale me cilësi të lartë.

  sdfes (1)

  Aplikacion

  Ajo është përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e bojës, yndyrat, Veshje, pigment, bojë, e-paste, çamçakëz guar, sapun, etj

  sdfes (2)sdfes (3)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !