• заштеда на енергија со висока ефикасност

  заштеда на енергија со висока ефикасност

  Како професионален растурање и мелење производство машина, Longxin задржи ажурирање на технологијата и лансирање на нови машина за да се намали потрошувачката на енергија, обезбедување на клиенти со производство на висока ефикасност.

 • Нано технологија со совршена чистота

  Нано технологија со совршена чистота

  Со извршување на материјал финост, Longxin сопственик на микро-нано материјал подготовка почесен статус инженеринг и индустриски сајт тестирање. Турбо растурање структура и специјални роторот структура дизајн направи материјал дофат нано-метар.

 • Specilist за висок вискозитет материјал

  Specilist за висок вискозитет материјал

  За да се реши проблемот на мелење и растурање висок вискозитет материјал, Longxin прави неколку подобрување на машина структура, со погодност за да се надомести, УВ офсет, за производство на свила печатење линија.

Избрана Производи ---- ----

Нашата компанија се наоѓа во развојна зона во Hengshanqiao Таун, источно од Changzhou. Тоа е во близина на Шангај со голема брзина железничка, Nanjin Урбан железница и Шангај-Ченгду автострада и во близина на entrees на Hengshan мост. Оваа компанија е стои управник на единицата на Кина Здружение на печатење со мастило.

Компанијата ги интегрира истражување, развој и производство во својата едно тело и има напредна технологија, моќна сила технички и е специјализирана во производство на "Huabao Бренд" серија од три ролери мелница и мелница мушка. ДС серија нумеричка контрола три ролери мелница е единствен во Кина. Нашата компанија е лидер во печатење во преработувачката индустрија. Ние можеме да дизајнираме Ink производство машина ...

Прочитај повеќе

---- нашите ценети клиенти ----

aaa0
aaa1
aaa2
aaa3
aaa4
aaa6
aaa7
aaa8
aaa9
3D {Кратки ~ BQL3RB1L $ 1BWE] Z (1_ 副本

Сертификат

sddsfdsv
sdfefds1
sfesfsdfc
fdsdew
sadfdsc1
ssdxc1
sss1
asdawdas1
sdvbvc
dfff1
dsfdsfzxccx
dsfsad1
sadadxczxc1
sdfsdfdscxc1
sdadxczxc1
sdfsdxcxc
sadsadasf1
WhatsApp Online Chat !