Висок вискозитет мастила (офсет печатење, УВ офсет, свила печатење) продуктната линија - Changzhou longxin Машини Co, Ltd

Висок вискозитет мастила (офсет печатење, УВ офсет, свила печатење) продуктната линија

Висок вискозитет мастила (офсет печатење, УВ офсет, свила печатење) продуктната линија

aa333333333333

                                         Графичко претставување на целата линија на производи

t37

                                Главната опремата во оваа линија на производи

                                        WSK Серија висок вискозитет Тенок Разновидни мушка Mill- Specilist за висок вискозитет

                                        Конусен мелење и мешање резервоарот обезбедува најдобрите мелење ефект.

                                        Само-чистење, висока прецизност одвојување прстен и мелење медиуми со 0.8 ~ 2.5мм се прифатливи.

                                        Мал простор преработка и мелење затворени обезбеди најновите загадувањето.

                                        Мелење област направени од специјални анти-носат легура материјал гарантира долг живот.

                                        Внатрешна циркулира ладење / греење интегрирани температура систем костуми чувствителни материјали (незадолжително).

A4444444444

                                        Исто така постојат и други модели со различен обем на располагање

t41

T42

                                        WSK-18

                                        Овој модел е лабораторија, најдобар избор за правење примерок.


WhatsApp Online Chat !