• Kursimit të energjisë me efikasitet të lartë

  Kursimit të energjisë me efikasitet të lartë

  Si shpërndarjen profesional dhe rëndë prodhimin e makinës, Longxin mbajtur përmirësimin e teknologjisë dhe nisjen makinë të re për të reduktuar konsumin e energjisë, duke siguruar klientit me prodhimin efikasitet të lartë.

 • teknologji Nano me përsosuri të përsosur

  teknologji Nano me përsosuri të përsosur

  Me ndjekjen e pastërtisë materiale, Longxin zotëron status nderi përgatitjen materiale mikro-nano engineered dhe të industrializuara faqe testimit. Struktura shpërndarë turbo dhe të veçanta të projektimit struktura rotorit bërë material arrijë të nano-metër.

 • Specilist për materiale të lartë të viskozitetit

  Specilist për materiale të lartë të viskozitetit

  Për të zgjidhur problemin e rëndë dhe shpërndarë materiale të lartë viskoziteti, Longxin bën disa përmirësime në strukturën e makinës, duke sjellë lehtësi për të kompensuar, UV kompensuar, mëndafshi prodhimit shtypjen linjë.

---- Featured Products ----

Kompania jonë është e vendosur në zonën e zhvillimit në Hengshanqiao qytetit, në lindje të Changzhou. Ai është afër për shpejtësi të lartë hekurudhor Shanghai, Nanjin hekurudhave Urban dhe Shanghai-Chengdu autostradë dhe pranë entrees të Hengshan Bridge. Kjo kompani është një njësi në këmbë administrues i besuar i Kinës Printing Ink Shoqata.

Kompania integron kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin në një trup të saj dhe ka teknologji të përparuar, forcë të fuqishme teknike dhe është e specializuar në prodhimin e "Huabao Brand" seri tre mulli rul dhe mulli bead. seri DS kontrollit numerik tre mulli rul është unik në Kinë. Kompania jonë është lider në shtypjen në industrinë e prodhimit. Ne mund te percaktoje Ink linjë prodhimi makine ...

Lexo më shumë

---- klientët tanë me vlerë ----

aaa0
aaa1
aaa2
aaa3
aaa4
aaa6
aaa7
aaa8
aaa9
3D {QH ~ BQL3RB1L $ 1BWE] Z (1_ 副本

certifikatë

sddsfdsv
sdfefds1
sfesfsdfc
fdsdew
sadfdsc1
ssdxc1
sss1
asdawdas1
sdvbvc
dfff1
dsfdsfzxccx
dsfsad1
sadadxczxc1
sdfsdfdscxc1
sdadxczxc1
sdfsdxcxc
sadsadasf1
WhatsApp Online Chat !