WSZ Series Inter-ftohje të lartë viskoziteti horizontale Bead Mill

WSZ Series Inter-ftohje të lartë viskoziteti horizontale Bead Mill


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100 copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje 

  Kjo makinë është projektuar posaçërisht për para-shpërndarje dhe shpërndarje të mirë të materialit të lartë viskozitetit (kompensuar bojë të naftës). Ajo mund të përdoret veçmas dhe së bashku me mulli tre rul nëpërmjet lidhjeve, si dhe të plotë linjë automatike të prodhimit. Kjo është një pajisje ideale për prodhimin e kompensuar bojë të naftës dhe materiale të lartë viskoziteti.

  20161125190129_0893

   

  Features 

  ● PLC është përdorur për kontrollin, vizatim analoge dhe ekran touch janë në dispozicion (optional).

  ● dhomë Tapered mulliri dhe trapezoid rotorit janë projektuar posaçërisht për të bluaj materiale të lartë viskoziteti. Pajisja e avancuar ndër-ftohje është efikas të mjaftueshme për të larguar nxehtësinë e prodhuar gjatë mulliri lartë viskozitetit në dhomën e rëndë.

  ● nënshkrimin mekanike dhe buzët nënshkrimin janë të gjitha të importuara nga Gjermania, të cilat ndihmojnë për të goditur arrë e vështirë që materiali tenton të rridhte nga dhomën e rëndë në të lartë të viskozitetit operacion rëndë.

  ● Një filtër magnetike me fluks magnetik prej 8000 Gausit, i cili eliminon papastërtitë huaj-metalike të përfshira në paste të bluar, siguron pastërtinë e produktit, si dhe sigurinë e pajisjeve të procesit të ardhshëm.

  ● Volume ndryshueshme lloj pistoni rëndë Dhoma ndryshon densitetin e energjisë dhe presionin fuçi për të arritur shpërndarje më të mirë dhe rezultatet e rëndë.

   20161125185857_0893


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products